SEPTEMBER/OKTOBER AANBIEDING ---------------------> WORDT NU LID EN BETAAL PAS VANAF 2018!

Commissies

COMMISSIE VOORZITTER
ACHTERHOEK OPEN COMMISSIE Jan-Willem Grond
  T: 0314-361182
  M: 06-51153816
  E: jwgrond@kpnmail.nl
BAAN COMMISSIE Leon Heilbron
  T: 0575-469891
  M: 06-21533260
  E: mediabron@wxs.nl
BEDRIJVEN COMMISSIE Edwin Brouwer
  T: 06-27658766
  E: ewbrouwer1965@kpnmail.nl
BEGELEIDERS COMMISSIE Contactpersoon Paul van Haandel
(Mentoren, buddy's, flightbegeleiders) T: 06-53297897
  E: ppvanhaandel@gmail.com
COMMISSIE VAN BEROEP André Passé
  T: 0575-519510
  E: andreas.55@telfort.nl
COMPETITIE COORDINATOR Paul van Haandel
  T: 06-53297897
  E: ppvanhaandel@gmail.com
DAMESDAG COMMISSIE Agnes Goemans
  T: 0316-333504
  M: 06-20736530
  E: agnesjan@hotmail.com
  Klik hier voor meer informatie
GOLFTEAM 't ZELLE Reindjan Westerveld
  T: 0575-553690
  E: rj.westerveld@energie-consult.nl
HANDICART CONSUL Jos Heerink
  T: 0314-641662
  E: e.j.heerink@hetnet.nl
  www.handicart.nl
HERENDAG COMMISSIE Hans van Biljouw
  T: 0575-552074
  E: j.r.m.biljouw1942@kpnmail.nl
  www.herendag.nl
JEUGD COMMISSIE Martijn van Doorn
  M: 06-40310124
  E: mvandoorn@vandoornindustrie.nl
  www.zellejeugd.nl
KAS COMMISSIE Contactpersoon Dorien van 't Klooster
  E: t.kloosterenbronsvoort@upcmail.nl
MARSHAL COMMISSIE Henk Hilverink
  T: 0575-464860
  M: 06-20249023
  E: hjhilverink@gmail.com
OLD GRANDDAD CONSUL Henk Groot Roessink
  T: 0575-554327
  M: 06-53184305
  E: info@grootroessink.nl
  www.oldgranddad.nl
R&H COMMISSIE Anneke Egbers
  T: 0314-346411
  E: a.egbers@me.com
  Overige contactgegevens
TUINPLOEG Ben Kreeftenberg
  T: 0575-492483
  E: bwkreeftenberg@outlook.com
WEDSTRIJD COMMISSIE Richard Rensen
  T: 06-22476378
  E: ra.rensen@upcmail.nl
WERKENDE MANNEN CLUB Raymond Smid
  T: 06-20398378
  E: smidr@xs4all.nl
  www.werkendemannenclub.nl
VERENIGINGSRAAD Hein Hulshof
  T: 0575-474220
  E: jhbhulshof@kpnplanet.nl

Baan status

18-holes wedstrijdbaan
Open
9-holes Par3 baan
Open
Driving range
Open
Op maandag tot 13.00 uur gesloten en op donderdag na 20.00 uur.
Pitching/chipping green
Open
Putting green 1
Open
Putting green 2
Open
Buggys en handicarts
Toegestaan
Trolleys
Toegestaan
Qualifying
Ja
Horeca
Open
Golfshop
Open
​​Baaninfo: 0575-467533 (keuze 4)​
Laatste update: donderdag 19-10-2017 16:21
Lees meer

Kalender

Jaarkalender
Er staan op deze dag één of meerdere evenementen gepland.

Regelquiz

Lid worden? Les nemen?

Wordt nu lid en betaal pas vanaf januari 2018!

Geïnteresseerd? Wilt u meer weten?
Wij staan u graag te woord: 0575-467533 (keuze 2), ma t/m vr van 09.00 uur - 17.00 uur. Of stuur een mail naar info@gczelle.nl.

Klik hier voor ons beginners lesarrangement.

Klik hier voor meer informatie, brochures en aanmeldingsformulieren.

Nog geen lid worden maar wel geïnteresseerd om uw Handicap Registratie en NGF lidmaatschap via ons te regelen?

Klik hier voor meer informatie en het aanmeldingsformulier Handicap Registratie.

Golfclub 't Zelle heet u graag welkom.