WORD NU LID MET 50% KORTING OP UW LIDMAATSCHAP 2019..................BEL 0575-467533 (KEUZE 2) OF MAIL INFO@GCZELLE.NL

Commissies

COMMISSIE VOORZITTER
BAAN COMMISSIE Leon Heilbron
  T: 0575-469891
  M: 06-21533260
  E: mediabron@wxs.nl
BEDRIJVEN COMMISSIE Edwin Brouwer
  T: 06-15067868
  E: ewbrouwer1965@kpnmail.nl
BEGELEIDERS COMMISSIE Contactpersoon Paul van Haandel
(Mentoren, buddy's, flightbegeleiders) T: 06-53297897
  E: ppvanhaandel@gmail.com
COMMISSIE VAN BEROEP André Passé
  T: 0575-519510
  E: andreas.55@telfort.nl
COMPETITIE COORDINATOR Ingrid Vollema
  T: 06-81005135
  E: ingrid.vollema@gmail.com
DAMESDAG COMMISSIE Mieke van Galen
  T: 0575-526575
  M: 06-20504569
  E: galengolf@kpnmail.nl
  Klik hier voor meer informatie
HANDICART CONSUL Jos Heerink
  T: 0314-641662
  E: e.j.heerink@hetnet.nl
  www.handicart.nl
HERENDAG COMMISSIE Hans van Biljouw
  T: 0575-552074
  E: j.r.m.biljouw1942@kpnmail.nl
  www.herendag.nl
JEUGD COMMISSIE Martijn van Doorn
  M: 06-40310124
  E: mvandoorn@vandoornindustrie.nl
KAS COMMISSIE Contactpersoon Dorien van 't Klooster
  E: t.kloosterenbronsvoort@upcmail.nl
MARSHAL COMMISSIE Henk Hilverink
  T: 0575-464860
  M: 06-20249023
  E: hjhilverink@gmail.com
MIXED GOLF Paul van Haandel
  T: 06-53297897
  E: ppvanhaandel@gmail.com
OLD GRANDDAD CONSUL Henk Groot Roessink
  T: 0575-554327
  M: 06-53184305
  E: info@grootroessink.nl
  www.oldgranddad.nl
R&H COMMISSIE Theo Groot Kormelink
  T: 06-54360990
  E: info@gczelle.nl
  Klik hier voor meer informatie
TUINPLOEG Ben Kreeftenberg
  T: 0575-492483
  E: bwkreeftenberg@outlook.com
WEDSTRIJD COMMISSIE Gerrit Smit
  M: 06-57790077
  E: g.smit@chello.nl
WERKENDE MANNEN CLUB Nico Turling
  T: 0313-479385
  E: nico.turling@live.nl
  www.werkendemannenclub.nl
VERENIGINGSRAAD Hein Hulshof
  T: 0575-474220
  E: jhbhulshof@kpnplanet.nl

Baan status

​​Baaninfo: 0575-467533 (keuze 4)​
Laatste update: zondag 14-07-2019 07:11
18-holes wedstrijdbaan
Open
9-holes Par3 baan
Open
Driving range
Open
Pitching/chipping green
Open
Putting green 1
Open
Putting green 2
Open
Buggys en handicarts
Toegestaan
Trolleys
Toegestaan
Qualifying
Ja
Horeca
Open
Golfshop
Open
Secretariaat
Open
Het secretariaat is geopend op werkdagen van 10.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 15.00 uur.
Lees meer

Kalender

Jaarkalender
Er staan op deze dag één of meerdere evenementen gepland.

Regelquiz

Lid worden? Les nemen?

WORD NU LID, MET 50%  KORTING OP UW LIDMAATSCHAP

Meer weten? Wij staan u graag te woord: 0575-467533 (keuze 2), ma t/m vr van 09.00 uur - 14.00 uur. Of stuur een mail naar info@gczelle.nl.

Klik hier voor ons beginners lesarrangement.

Klik hier voor meer informatie, brochures en aanmeldingsformulieren.

Nog geen lid worden maar wel geïnteresseerd om uw Handicap Registratie en NGF lidmaatschap via ons te regelen?

Klik hier voor meer informatie en het aanmeldingsformulier Handicap Registratie.

Golfclub 't Zelle heet u graag welkom.